Hakkımızda

Enhoca, 2022 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Enhoca Türkiye'nin ilk ve tek özel ders e Ticaret pazar yeri olarak yazılımcılarımız tarafından geliştirilmiştir. 
 
Yabancı dil, ilköğretim, orta öğretim, lise dersleri, sınavlara hazırlık, kültür, sanat, bilgisayar, spor gibi çok çeşitli kategorilerde özel ders almak isteyen öğrenciler ile, özel ders veren öğretmen, sanatçı, sporcu ve profesyonelleri bir araya getiriyoruz. Öğretmenleri ve öğrencileri bir platformda buluşturmayı amaçlayan sistemimiz ile özel derslere erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
 
Özel ders vermek isteyen öğretmenlerimiz kendi profillerini oluşturup öğrencilerine sunacakları dersleri ve ücretlerini belirleyebilirler. Profil oluşturmak için gerekli belge ve bilgileri birkaç kısa işlem ile sistemimize yükleyip üyeliklerini tamamlayabilirler. 
 
Öğrenciler almak istedikleri özel ders için tercih ettikleri öğretmen ile irtibata geçebilir, sistemimizde yer alan mesajlaşma sistemi ile öğretmenlerle iletişime geçerek ders detaylarını görüşebilirler. Öğrenciler güvenli ödeme sistemimiz ile ders ücretini ödeyerek ders satın alma işlemlerini tamamlayabilirler.
 
Türkiye'nin ilk ve tek özel ders elektronik ticaret pazar yeri olarak, gelişen yazılım teknolojisi ve ödeme sistemlerini kullanarak, öğretmenlerin ve öğrencilerin güvenli bir şekilde ders alışverişinde bulunmalarını sağlıyoruz.
 
Öğrencileri öğretmenlerle buluşturmayı, özel ders alabileceği öğretmenleri kolayca bulabilmelerini sağlamayı, öğretmenlerimize de öğrenci bularak istihdam sağlamayı amaçlıyoruz.